Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már vagy 2 hete nem múlt el a...

Már vagy 2 hete nem múlt el a (feltehetően) herpeszem, tanácsok?

Figyelt kérdés

Már 2 hete tísztítom, kenegetem a herpeszemet, egyszer már kigennyedzett, majd utánna a felszíne megszáradt, majd kisebesedett, gondoltam, ha begyógyul a seb, nyoma se lesz a herpesznek

De egy kisebb vízhólyagszerű valami még mindig ott van az ajkamon, már azt se tudom mivel kenjem...leszáradni egyáltalán nem akar, pedig fogkrémmel és pattanáselleni kenőccsel is kenem



2019. okt. 25. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Herpesil gél leszárítja.
2019. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ne fogkrémmel meg pattanás elleni krémekkel kenegesd!

Van kifelyezetetten herpeszre való krém. Gyógyszertári alkohollal is ecseteld, az fertőtleníti.

2019. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
Zovirax duo. Vagy teafaolaj is jó rá de fogkrémmel meg ilyesmikkel ne kend. A herpesz egy vírus, antivirális szer kell rá.
2019. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Glicosept
2019. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is nemrég volt, de most rögtön az elején sikerült elkapni. A Forevernél van egy Immublend nevű tabletta, abból 2 db, és felváltva kentem a zöld géllel és a propolisz krémmel. Ha van az ismeretségi körödben valaki aki foglalkozik vele, szerezz tőle, vagy írj rám privátban és segítek. Nekem a 4. napra a nyoma is eltűnt,pedig 2 hétig virítani szokott. 24 éve harcolok vele.
2019. okt. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Herpeszre való krémmel is kenem, ami egy kicsit zsugorította a herpeszemet, de egy kisebb hólyag még mindig van az ajkamon, fogkrémet meg pattanás elleni krémet a herpesz leszárítása reményében kentem rá

A különféle “”csodaolajok”” meg lóf*^szt sem értek..sőt...

Ami nekem eddig a legtöbbet hatott az a pattanásielleni krém és. Herpesz elleni krém

Csak nekem valami olyan kéne ami tényleg már 2-3 nap alatt leviszi a (már) kisebb herpeszt

2019. okt. 27. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:
A Glycosept egy ket nap alatt tünteti el
2019. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!