Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Férfi szemöldök...

Lányok! Férfi szemöldök mennyire döntő rész nálatok egy arcon?

Figyelt kérdés
Mennyire zavar titeket, ha egy férfi csak középen szedi a szemöldökét, oldalt pedig nem? Mennyire zavar a sűrű szemöldök?

2019. okt. 25. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2019. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. okt. 25. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon feltűnő ha egy férfi szedi a szemöldökét egész hosszában . Ha középen igazít hogy ne nőljön össze , az okés , kell is !

De ne borotvával , vagy ha mégis azzalakkor csak ügyesen ! Van egy ismerősöm aki csak középen igazít a szemöldökén az összenövés miatt , és szegényem odateszi a borotvát és olyan szélességben lehúzza . Szegényen annyit kacagunk mindíg mert nagyon látszik neki .


Legjobb a szemöldök csipesz , és az ha a szemöldökformánál úgy döntöd el hogy hol kezd el elől a kettő közt kiszedni hogy megkeresed a saját arcodon az orrod mentén függőleges egyenesben ezt a képen szereplő "A" pontot . Ott kell elkezd kiszedni . Nálunk nőknél is ez a szabály érvényesül. De te csak most az "A" pontot nézd. A többit nem kell mert az már női dolog .


[link]


Ha a fennt említett ismerősöm bakiját elkerülöd és ezt a "szabályocskát" kiszedésnél betartod ,akkor nem fosz furán kinézni ,hiába nagyon sűrű esetlegesen a szemöldököd férfiként.

2019. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem az osszenott szemöldök jobban zavar. Exemnek pl én igazítottam meg gyantaval amíg együtt voltunk. Addig volt szép szemöldöke 🤣
2019. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem az taszít, ha egy férfi oldalt is szedi. Középről kiszedheti, ha akarja, ha nagyon összenőne anélkül. Amúgy nem zavar, ha sűrű.
2019. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan bejön a sűrű, sötét szemöldök. Szerintem teljesen oké, ha csak középen szeded ki :)
2019. okt. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi, ha egy férfinak dús, erőteljes a szemöldöke. De persze csak akkor ha kiszedi középen
2019. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem kifejezetten a dús szemöldök a zsánerem. Főleg, ha szép formája van, de nincs szedve. A szedész nem szeretem.
2019. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!