Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árt a hajnak ha naponta...

Árt a hajnak ha naponta kicsit vizes lesz? (Nem hajmosás! )

Figyelt kérdés

Szóval olyan a hajam hogy felül zsírosodik, alul viszont kicsit szárazabb, ezért 3-4 naponta mosok hajat. Felül a kb 10 centi ami zsírosodik, az egyenes mindig, de a többi alsó része szépen mindig behullámosodik hajmosás után. Ilyenkor nagyon szép a hajam. Viszont az első kifésülés után (ami hajmosás után akár 1 óra múlva, akár 1 nappal később történik) a szép göndörség kimegy a hajamból és szénakazal lesz az egész, száll mindenfelé, kb úgy nézek ki mintha nem is fésülködtem volna. És utána már a kövi hajmosásig semmilyen állása nem lesz a hajamnak.

Viszont, kipróbáltam hogy ha a köztes napokon kicsit bevizesítem a hajam alját, megint szépen begöndörödik, újra lesz tartása (mármint ugye a következő fésülésig).


Szóval kérdésem hogy ha naponta kicsit bevizezem a hajam alját, az ártalmas lehet? Esetleg még jobban kiszárítaná? Egyébként ugye amikor göndör a hajam, akkor nem látszódik hogy száraz, a tapintása amúgy mindig puha.


Bocs ha kicsit össze vissza írtam, remélhetőleg érthető.


2019. okt. 26. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. De hullámos hajat nem fésülünk csak még vizes állapotában miután rágetted a balzsamot. Különben mint irtad szénakazal lesz.
2019. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hát alvás után muszáj megfésülni, mert gubancos lesz. A fejem tetején is.
2019. okt. 26. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én be szoktam fonni lazán, úgy semmi baja.
2019. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én volt hogy simán összefogtam, akkor még rosszabb lett, mostmár laza konytba fogom, így egy fokkal jobb. De sajnos tényleg muszáj fésülni
2019. okt. 26. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!