Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy találjam meg a hozzám...

Hogy találjam meg a hozzám illő hajat?

Figyelt kérdés

Az eddig kipróbáltak nem állnak jól nekem, elég hülyén nézek ki.

Hullámos, éppen vállig érő hajam van, de nem a szép, hanem az a ratyi, szóval igazából semmilyennek sem mondható hajam van :D. Szinte mindig kiengedve hordom, kicsit oldalasan elválasztva, viszont az egyik oldalt akármit csinálok vele sokkal laposabb, ezért nem néz ki valami előnyösen. Ha hátrafésülöm valahol mindig előre ugrik, + hatalmasnak néz kis a fejem, az utóbbi így van akkor is ha kiegyenesítem, vagy ha oldalra fésülöm az összes hajam :'D.

Sokszor nézek olyan hajakat amik elméletileg illenek a fejformámhoz (egy picit oválisas, pufi arcom van), de ugyebár az összes egyenes vagy göndör, hullámos csak hosszú és középhosszú van, viszont nekem rövid hajam lesz. Minden frufru kilőve, anyám nem engedi hogy legyen, mert pattanásos a homlokom, és több ember szerint is hülyén néznék ki.



Képet nem fogok küldeni (nem is fogom leborotválni a hajam, mielőtt bárki ezt tanácsolná :D... )

/Fiatal lány/


2019. okt. 26. 13:59
 1/4 anonim válasza:
Kérj tanácsot a fodrászodtól
2019. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdd el a CGM-et. Ha tudsz angolul, keress rá, millió videó/cikk van róla, ha nem tudsz angolul, akkor ajánlom ezt az oldalt: [link]

Nagyon sok hullámos hajú lánynak/nőnek is szebb lett a haja, mióta a CGM alapján ápolja, szóval nem csak göndör hajra jó.

2019. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"de nem a szép, hanem az a ratyi"

Tudom miről beszélsz, ugyanilyen a hajam és az elmondottak alapján a fejformám is, frufru ugyanezen okból kizárva. Én se találom a megfelelő hajformát, sőt fodrászt se. Most szeretném elkezdeni én is a CGM-et, hátha lesz valami változás. Továbbá tartom magam a természetes állapotához, ezért ez tűnik a legkézenfekvőbb megoldásnak. Egyelőre én is csaj ezt tudom javasolni. Sok sikert.

17/l

2019. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépek a válaszokat, tanácsokat.


A CGM- nek mindenképpen utána fogok nézni :D



Hármas, remélem sikerrel fogsz járni

2019. nov. 5. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!