Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Villanófényes szörtelenítőt...

Villanófényes szörtelenítőt mikor kell használni? Borotválás után vagy borostáknál?

Figyelt kérdés
IPL villanófényes szőrtelenítőt vettem nemrég, és el szeretném kezdeni használni. Valahol azt olvastam, hogy frissen borotvált bőrön, valahol meg azt hogy 1 nappal a borotválás után, kicsit borostás bőrön kell használni. Most akkor melyik? :) ki mikor használja?
2019. okt. 27. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Mit ír a használati útmutatója?

Egyébként én úgy tudom, kicsit borostás bőrön kell használni, mert az vezeti le a fényt a tüszőkhöz, én is mindig borotválás utáni napon, másnapon használtam. Az utasítása is ezt írta. Ha nincs szőr akkor nem ér semmit, ha meg túl hosszú, akkor sem.

2019. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ELeinte a leírás szerint, frissen borotvált bőrön csináltam. Nekem kellett az 5 kezelés, hogy nyoma legyen a dolognak. Aztán elhagytam a használati utasítás szerinti használatot.

Borostásan(max 3mm) jobban hat, ez a tapasztalatom.

2019. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) a készülék használati utasítása azt írta, hogy borotválás után egyből, de ennek utánanézve sok helyen olvastam, hogy kell egy minimális hosszúságú szőr hogy levezesse a fényt, ezért gondoltam, hogy kérdezek tapasztalatokat.
2019. okt. 27. 18:53
 4/4 Dávid86 ***** válasza:
48 órával a levillantás előtt le kell borotválni.
2019. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!