Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tűnik olyannak a hajam,...

Miért tűnik olyannak a hajam, mintha el lenne töredezve?

Figyelt kérdés
Tehát nem csak a végére gondolok, hanem úgy az egészre. Rengeteg hajszál áll ki, és a hajvasaló sem segít. De közelebbről megnézve nem látszódnak eltörve. Ja, és fénye sincs nagyon az egésznek. Már 2 fodrászt megkérdeztem, hogy igazam lehet e, és mondták, hogy lehet alapból ilyen a hajam..de szerintem ez nem természetes.

2019. okt. 27. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
A hajvasaló tuti nem segit, csak ront. Alapból azzal nincs baj hogy nem fénylő a hajad, nem kell ahhoz fénylőnek lennie hogy egészséges legyen. Általában egy samponban vagy balzsamban stb. minél több mesterséges kemikálé van, annál "szebb" lesz tőle a haj. Ezek adják a hajnak az egészséges látszatot. A fodrásztól kijövet is egészségesnek csillogónak tűnik a haj, azért mert ők is ilyen "csúcs szuper" termékekkel dolgoznak.
2019. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szilikonos cuccoktol szép fényes lesz.
2019. okt. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Mert el van töredezve. Gondolom a hajvasaló miatt.(ha nem vasalod akkor bocsi:D) vágj a végéből pár centit gyakran, amíg el nem fogynak a törött részek, és ápold helyesen.

Ha kellenek hajápolási tippek, írj nyugodtan:)

2019. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet ritkitva van es azert, legalábbis en ahogy lealltam a ritkitassal ugy vege is lett ennek, hasznalj hajolajat, próbáld hotol mindenképp ovni, vagass kicsit (nem kell de szerintem annak csakis pozitív hatása lehet es nem kell sokat) heti 3nal ne mosd gyakrabban, nagyon kiszárad

17l

2019. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!