Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, hogyan szoktatok...

Lányok, hogyan szoktatok szőrteleniteni?

Figyelt kérdés
Annyira utálom ezt a harcot a szőrommel, ideális megoldást keresnék, nyugtassatok meg, hogy van! A borotva felserti a pórusaim ha rövid “borostát” vágok le, es nem tartós, az epilalas nekem kibírhatatlan fájdalommal jár, gyantaztani is jártam kozmetikushoz, az is nagyon fajt, tűrhető volt de egy hét után mar jelentek meg szálak, es addig nem lehet ujra gyantaztatni, mire minimum fel cetni nem lesz, a krémeket utálom... erős vegyi anyag es kiszaritja a borom, nem tartós... a végleges szortelenitesen gondolkodom, de attól felek hogy ami “olcsóbb” nem tartós, es bizony fájdalmas, amiket néztem drágább kezeléseket meg nekem megfizethetetlen., akciósan 65 ezer/alkalom akciósan végleges comb lézer, persze ez garancias, mondjatok valami megoldást vagy tippet, akár mit, amivel könnyebb a szőrtől megszabadulni mert ez mar kibírhatatlan 😞😞

2019. okt. 28. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

Az epilálást meg lehet szokni. Akkor kell csinálni, mikor még kicsik a szőrszálak és este fürdés után mikor megújultak a szálak.


Kérdésre a válasz: én epilátort használok. Felső karomra pedig krémet.

2019. okt. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem a fájdalom miatt kellett más módszert keresnem, hanem mert semmit sem bírt a bőröm, állandóan irritált volt, és tele voltam szőrbenövésekkel, sebekkel, a hetekig nem gyógyuló gennyes fajtából (hiába kentem már mindennel). Végül úgy gondoltam, beruházok egy otthoni IPL szőrtelenítő gépre. Nekem megváltás volt, azóta mindenkinek ajánlom. Sötétebb szőr, világos bőrön tökéletesen működik nekem. Régebben vettem, le volt akciózva, kb.60 ezer volt akkor (philips lumea), most már kicsit drágább, de szerintem ugyanazt tudja a 90 ezres is, mint ami kétszázezer.
2019. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha nem értem a lányokat , agyon kínozzák magukat hogy megfeleljenek egy hülye divatnak.Már nem saját véleményt alkottok dolgokról hanem amit a divat diktál. De ha élvezitek ezt a sok macerát és fájdalmat nyugottan csinálja az aki élvezi.
2019. nov. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!