Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kevés vizet iszom...

Nagyon kevés vizet iszom emiatt száraz a bőröm? Lehetséges hogy emiatt vagyok nagyon pattanásos?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy ilyenkor amikor szárazabb a bőröm sokkal jobban begyullad. Nem tudom mi lehet a baj gyógyteákkal sikerült szépen lecsökkenteni de ahogy mpst beköszöntött a hűvös idő es kicsit stresszesebb vagyok mintha semmit nem csináltam volna. Az étkezésre is odafigyelek nem eszek csokikat tejtermékeket is alig. Egyedül csak a folyadék bevitellel akadnak gondjaim. Ha ezen változtatok segíthet rajtam?
2019. okt. 28. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem már kóros mennyiségű vizet iszom egy nap. Akár 4 liternél is többet, mégis száraz bőröm van, amin csak azokon a bizonyos napokon nem túl esztétikus kiütések is megjelennek.

Ez ilyen. A személyes bőrtípusodat soha nem tudod megváltoztatni, csak megfelelő eszközökkel minimálisra lehet csökkenteni a tüneteket.

Nekem a hidratálásban a 100% natúr jojoba olaj rengeteget segített, a kiütéseknél/pattanásoknál pedig az aloe vera gél.

2019. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel kevés vizet iszol, nincs mi ami átmossa a szervezeteket, emiatt lehetnek pattanásaid.

Ha továbbra is száraz marad a bőröd, akkor vigyél be egy kicsivel több olajat.

2019. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a naponta megivott víz mennyisége összefügg a bőr kinézetével. Idővel javulhat a helyzet, ha sok vizet iszol, de azért csodát sem kell várni tőle.
2019. okt. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!