Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran kell szőrtelení...

Milyen gyakran kell szőrteleníteni, gyantáztatni, szemöldököt szedni? Magy. Lentebb

Figyelt kérdés

Sajnos hirsutizmusban szenvede tinikorom óta, ezért szőrös a lábam, a hasam, az államon is állandóan nőnek a szőrszála, pajeszom is van, bajuszom is lenne, de csipesszel 2-3 naponta szedem. A szemöldökömet is 3 naponta szedem. A lábam és a hónaljam borotválom.


Voltam kozmetikusnál, aki legyantázta a pajeszom, és azt tanácsolta, 2-3 hétig ne nyúljak a szemöldökömhöz, se az államhoz, bajuszomhoz, és majd 3 hét múlva legyantázza.


Szerinte azért kell állandóan szednem a szőrt az arcomról, mert nem tépem ki gyökerestül, és beleszakad. De akkor mit csináljak? Ha 3 hétig nem szedem a szőreimet, nagyon megnőnek, így nem dolgozhatok!!! A lábamat el tudom takarni hosszú szoknyával, de az arcomat nem.


Lebeszélt a lézeres szőrtelenítésről is, mert nem sötét a szőröm. De fehér vagyok, nagyon sápadt, és sötétek a szőrszálaim, és a hajam is eredetileg sötétbarna.


Mit csináljak? Várjak 3 hétig, és ne találkozzak emberekkel? Hiszen látszanak a szőreim!!! Mit tanácsoltok?


2019. okt. 28. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad. Biztosan gyönyörű vagy így is.
2019. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia Köszi a kommentet. Igen, ha leszedem a szőreimet szép vagyok, meglepődnél, csak azért a sötét szőrszálak nem mutatnak jól egy nőn, a férfiaknak nem jön be, és rengeteg időmet elveszi az állandó szőrszedés.
2019. okt. 28. 18:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most sötét vagy szőke a szőröd? Én megkérdeznék egy másik kozmetikust is a lézerről.
2019. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sötét, ahogy a hajam is sötétbarna. Ezért érthetetlen, miért mondta, hogy nem hatásos a lézer. A lábamról leborotválom, de az arcom zavar nagyon. Annyit időt vesz igénybe.


Lézerre gondoltam, mert a villanófényes kezelés hatástalan volt. Csak mindegyik hely azt reklámozza, hogy az ő lézerjük a tuti. Garanciát melyik ad?

2019. okt. 28. 19:00
 5/12 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy vidéki vagyok, és itt nincsenek lézerklinikák.
2019. okt. 28. 19:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom ahogy a kozmetikus mondta,3 hétig nem nyúlok hozzá. L.
2019. okt. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! De addig nem nő túl nagyra a szőr az arcodon? Vagy csak én vagyok ezzel a problémával? Már most is nő a bajszom, az államon is, és a pajeszom is. Látszanak a fekete szőrszálak, pedig csak 4 nap telt el.
2019. okt. 29. 20:53
 8/12 anonim ***** válasza:
szőkítés?
2019. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6.vagyok,de igen,sajnos eléggé megnő
2019. okt. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se nyúlj hozzá 3 hétig ha a kozmetikus azt mondja. És ha téged nagyon zavar akkor szőkítsd ki, a dmbe lehet kapni tök kb 1000Ft.
2019. okt. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!