Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki járt már így? Mi a...

Fanni0.0 kérdése:

Valaki járt már így? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy másfél éve szinte minden nap kenem a szemöldökömet ricinus olajjal és ez alatt már kb mindenhogy volt

Nyár végén megint elrontottam és azóta véglegesre szeretném növeszteni de persze pont most nehézkesen nő.

A ricinus olajat van hogy egész napra de legtöbbször csak éjszakára kenem rá és ma is pl amikor felkentem kihullott egy csomó szál. A kozmetikusom azt mondta hogy most hagyjam kicsit és ne kenjem de amúgy kúra szerűen kezeljem vele. Viszont nagyon idegesít hogy a jobb az alapból jó ez meg ugye a ballal történt és az alapból ritkább és ez így nekem nagyon fura. Haragszom is magamra mert ez az egész az én hibám. A lényeg hogy ami kihullott az visszanő magától, ha nem kenem ugye?



2019. okt. 28. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az olaj felpuhitja a szortuszot is, ezer hullik ki. Nem tudom milyen agyament ötlet át, hogy haj vagy szőr tövébe olajat kell kenni és akkor gyorsabban nő.
2019. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az olajat max egy órára rakd fel, lehet egy teljes éjszaka vagy nappal sok neki.

Nekem nagyon ritka a szemöldököm, de szedem a kósza szálakat, amik minden hónapban visszanőnek.

Nem tudom, használsz e szemöldökceruzát, de az visszaadja az önbizalmad, legalább addig amíg utcára mész.

2019. okt. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha felpuhítja a szőrtüszőt az vissza fog még állni? Vagyis meg fog keményedni vagy valami?

Meg ami kihullik az vissza fog nőni ugye?

2019. nov. 2. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!