Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten hogyan kell fodrász...

Budapesten hogyan kell fodrászhoz menni? (férfi)

Figyelt kérdés

Otthon egyszerű volt. Volt egy fodrászom, akihez mindenki más is járt, és ennyi. Tökéletesre csinálta a hajamat, nyilván az évek alatt összeszoktunk, kialakult a bizalom.

De most nem tudok elmenni hozzá 200 km távolság miatt már 4 hónapja.


Hogyan válasszak itt fodrászt? Töknehéz megbízni valakiben így ismeretlenül. Meg félek, hogy drága lesz.

Csak sima férfi vágásra van szükségem, oldalt és hátul felnyírni géppel, fejtetőn megigazítani ollóval, kb 1500 forintot szánnék rá.


2019. okt. 28. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Több lehetőség is van. Biohair, egy borbély szalon vagy más egyéb fodrász. Neten már a fodrászok 90%-a megtalalhato arlistaval is.
2019. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ezaz. Túl sok van 😃
2019. okt. 28. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
A kezedet nem kell fogni, ha atkelsz az úttesten? ☺️😎
2019. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rossz hírem az, hogy Budapesten 2000Ft alatt nehezen fogsz találni. Kb. 2017 óta szinte lehetetlen beleférni az 1500-ba. Viszont a nagyobb márkáknál kb. értelmesen megcsinálnak azért a pénzért (gondolom figyelnek, hogy kit vesznek fel). A kisebb helyeken meg kísérletezés. Lehet, hogy nagyon jól kifogod, lehet, hogy nem.

Én pl. visszajárok kis városba borbélyhoz, mert bár hű de nagyon nem tetszik a munkájuk, de fele árból megvagyok (ha egyébként is arra járok. Utazni, azért nem utaznék külön ezért).

2019. okt. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok nőként, én most a kísérletezésnél tartok, ami nem mindegy, mert volt, hogy mondtam neki, hogy vágjon az aljából 2 centit és lett 5 centi. :D Ha találtam megbízható fodrászt írok, se írhatsz te is! :D
2019. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!