Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszerek ellen mit tudnék...

Miteszerek ellen mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Az orrom leginkább ahol folyton előjön, pedig normàlisan étkezem, tisztítom az arcom. Észrevettem, hogy az arcomon is kezd előjönni. Segítségre van szükségem! :( már 2 kozmetikusnál is jártam

2019. okt. 29. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

És egyik kozmetikus sem mondott semmi hasznosat? Akkor keress meg egy harmadikat. Vannak rá ezrével krémek, maszkok, kezelések, de ezt csak egy szakember tudja megmondani, ha látja az arcod.

Egy vérvételt is megejthetsz, de nem hiszem, hogy belső problémáról lenne szó.

2019. okt. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joker2244 ***** válasza:
Nyomd ki...
2019. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 qborka ***** válasza:

Lehet, hogy sebaceous filaments -el van tele az orrod. Keress rá erre a kifejezésre. Ezek ellen kémiai hámlasztó a megoldás, nekem is rengeteget javult. Korábban én is nyomkodtam, tapasszal szedtem ki.

Amióta olvastam, s.f-ről és G&G hámlasztót használok + néha agyagos pakolást, sokkal jobb a helyzet.

2019. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qborka ***** válasza:
Ha mégis mitesszer, elképzelhető, hogy valamelyik arcápoló készítményed okozza.
2019. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt hogy 2 kozmetikusnàl voltàl és eredmènytelen lett?

Nem nyimkodott rendesen ki, és sok maradt, vagy kinyomkodott jól, csak bizonyos idő utàn újra termelődött??!!

2019. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!