Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajjal foglalkozó fodrász?

Göndör hajjal foglalkozó fodrász?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Göndör hajam van és nem tudom még megfelelően kezelni, ezért olyan fodrászt/szalont keresek, ahol foglalkoznak természetesen göndör hajjal. Ahová eddig jártam, ott inkább mindig csak kivasalták - gondolom az egyszerűbb volt a fodrásznak-,azonban végre szeretnék egészséges göndör tincseket. Ehhez kérem a segítségetek. Ha ismertek ilyen fodrászt, helyet Szegeden vagy környékén kérem jelezzétek! :)



2019. okt. 29. 08:12
 1/3 paradicsom31 ***** válasza:
100%

Szia. Én sajnos nem ismerek, viszont szintén göndör hajam van, és tudok adni pár tippet :)


1. Hajmosást követően óvatosan fésüld a hajad, inkább a hajvégtől felfelé haladva, hogy be gubancold.

2. Mindig használj balzsamot, hogy kellően hidratált legyen a hajad. Én használok hajvégápolót, és olajat is, mert ug, hogy könnyebben ki tudom fésülni :)

3. Fésülés után bele szoktam túrni a hajamba, hogy ne legyen lapos, előre dőlök, úgyis bele túrok :)

4. Elválasztom, utána pedig jöhet a hajhab :) szerintem ez egy nagyon fontos lépés, hiszen a hab segít megtartani a göndörséget :) én 2-3 maréknyit oszlatok el a hajamon, mert nekem nagyon hosszú, és dús :)

5. Szárítás. Ha szárítod, előre dőlve tedd, ha van, akkor difúzorral :) ha nincs, akkor a szárító legalacsonyabb fokozaton legyen, dőlj előre, és egy maréknyi hajat fogj, emeld meg a kezeddel, és úgy szárítsd. Én az utóbbi módszerrel szoktam. Időigényes, de a hajad tovább tart :)


Remélem tudtam segíteni :)


25/l

2019. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D
2019. nov. 2. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon hiszem, hogy találsz ilyet:( Már egy enyhén hullámos hajjal sem nagyon tudnak mit kezdeni, mindig vasalás/formázás a vége a dolognak. Viszont ha tudsz angolul youtubeon rengeteg olyan videó van, ahol szuper tanácsokat adnak göndör hajú nők.
2019. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!