Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljam a bőröm? 17/l

Hogyan ápoljam a bőröm? 17/l

Figyelt kérdés

Az orrom mellett elegge zsiros a borom. Az orrom tele van miteszerrel, ahogy az allam is es sokszor az arcom is. Ezeket mindig nyomogatom. Pattanasom mar halistennek nincs olyan sok, mint regen.

Nagyon keveset alszom, ez mar lathato is. A szemem alatt karikak lettek, illetve mar kicsit rancos is a szemem felett.

Hogyan kell apolnom az arcom, a nyakam, illetve a tobbi testreszemen a borom?

Az arcomon neha hasznalok borradirt, arcmaszkot, micellas arcvizet, tonikot es most vettem valami A vitaminos kremet is pattanasok ellen es egy co2s arcpakolast.



2019. okt. 29. 13:45
 1/1 anonim válasza:

1. Soha ne nyomogasd a miteszereket mert csak rosszabb lesz és a bőröd is begyulladhat. Ez ugyan úgy igaz a pattanásokra is.

2. Igyál sok vizet. Sima vizet!! Napi 2-2,5 liter nyugodtan. Egyél sok zöldséget (uborka, paradicsom a legjobb)

3. Ne használj alapozót ha nem muszáj.. régen én is sokat használtam mert könnyebb volt eltakarni a pattanásokat meg a bőrhibákat mint ápolni. Aztán rájöttem hogy mekkora hülyeséget csináltam. Azóta csak akkor használok alapozót ha valami "rendkívüli" eseményre megyek.

4. Ajánlom a Garnier 3 az 1-ben arcmaszkot ami egyben arcradír (ezt heti 1-2x kell használni) illetve az Oriflametől a tisztító maszk és radír 2 az 1-bent (ezt elég heti 1x)

5. Otthoni praktikának nagyon jó a tojásfehérje. (Nekem nagyon bevállt) Habosra vered és felkened az arcodra és hagyod megszáradni aztán lemosod. Jó mert feszesíti a bőrt és leszárítja a pattanásokat.

6. Reggel és este is jól öblítsd le az arcodat langyos vízzel. (Akár napközben is) Este lefekvés előtt főleg. Ja és ami nagyon fontos hogy mindig mosd le a sminked sose hagyd fent éjszakára.

Remélem tudtam segíteni!:)

2019. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!