Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az hátrány, ha...

Szerintetek az hátrány, ha nagyon őszül a hajam 18 évesen?

Figyelt kérdés
Lényeg,hogy féléve lettem kb. 18 éves,a hajam pedig már 3-4 éve őszül folyamatosan.Egy éve még kevés embernek tűnt fel,de most már szinte mindenki szóvá teszi. Kb. minden 6-7. hajszálam ősz lehet.Gondoltam már arra,hogy befestem,szerintetek?18/F

2019. okt. 30. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez nagyon menő.

De lehet csak nekem van ilyen fura izlesem?

2019. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%

Engem egyáltalán nem zavarna. Nem hinném hogy egy normális lánynak ez gondot okozna.

20N

2019. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem az egy pasinál még sármos is tud lenni. :)

A helyedben nem festetném be. Így különleges vagy, ez még egy plusz dolog, amiről emlékezni tudnak rád.

2019. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha màr van egy ilyen + “adottságom” én büszke lennék rá és kihasználnám. Nem festetném be de ha téged zavar akkor inkább festesd be. Engem nem zavarna, van olyan ismerősöm akinek direkt fehérre van festve.
2019. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nagyon special!😍
2019. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!