Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos az arcom,...

Nagyon pattanásos az arcom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sok féle terméket kipróbáltam már de egyik sem használt... sminket/alapozót egyáltalán nem használok. Bőrgyógyászatra meg csak januárra kaptam időpontot... kozmetikushoz most jelenleg nem tudok sajnos elmenni, valami tanácsot vagy tippet tudnátok adni hogy nektek mi hozta helyre az arcotokat?. Köszönöm a válaszokat előre is.
2019. nov. 1. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a bőrgyógyászat vagy a kozmikus tudna segíteni.
2019. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus....
2019. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xp ali ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász, dietetikus, kozmetikus, gyógyszerész. Az előbbiből 2-höz. Vagy kenekedhetsz magadra mindenféle krémeket, hátha az segít. Lehet, hogy ráhibázol. De ha táplálkozási (rossz kaja, vmilyen ételallergia) vagy hormonális probléma áll mögötte, akkor hiába. Vagy egy generikus baci fertőzés. Ha nem segít a házi praktika, szakember kell.
2019. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Utolsónak +1 viszont én a helyedbe nem kenegetném semmivel, főleg ha nem is használ, betömődnek a pórusok meg barátai és 5x tovább tart mire elmúlik.
2019. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp szakemberhez fogok fordulni.
2019. nov. 1. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!