Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép a pici köröm?

Szerintetek szép a pici köröm?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok oda fiúk vagy lányok vagytok e.
2019. nov. 2. 18:47
 1/7 A kérdező kommentje:
2019. nov. 2. 18:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ápolt, nem koszos, nem rágott, össze-vissza tört, akkor sztem teljesen jól néz ki. Nekem is rövid, a munkámban nem lenne praktikus a hosszú/mű.

19/L

2019. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a köröm bármilyen rövid is, ha ápolt akkor szép, míg egy bizonyos hossz felett bármennyire is ápolt, már túl sok. Én általában hosszabbra szoktam növeszteni ennél, de a képen lévő egyébként tetszik és praktikus is.
2019. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, 21/L,ezt lehagytam, elnézést.
2019. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nekem az iskola miatt kb csak ekkora lehet,de 2hetente járok körmöshöz és ápolom otthon is.
2019. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A kéz és a körmök ápoltsága a lényeg. Tiszta, formázott, nincs rágva, nem száraz a környéke.

Én leginkább frászt attól kapok aki dicsekszik, hogy milyen szép hosszú a természetes körme, de mindegyiknek más a hossza és a formája. Pedig egy reszelő, nem kerül egy vagyonba.

2019. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit likentél az szép. Amiket én a környezetemben látok, azok nem (Sok korombeli rágta kisebb korában, s az még most is meglátszik, mert a rózsaszín rész elég kicsi)


Nekem amúgy hosszú kb 4.-től. A sajátom, reszelem, néha saját magamnak festem is.


18L

2019. nov. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!