Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik, ha az előírtnál...

Mi történik, ha az előírtnál tovább marad vegyszer szőkítésnél a hajamon?

Figyelt kérdés
Hagymástól nem hullhat ki a haj azért ugye?

2019. nov. 3. 14:11
 1/5 anonim válasza:
32%
Terhes leszel
2019. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Leéghet.
2019. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem egyszer volt ilyen, és egy idő után letört..
2019. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég baj sajnos , mert olyan szinten lefogja szárítani a hajad , hogy csak arra leszel figyelmes , hogy fésülés közben , 2-3 centis darabokban fog mállani a hajad vége lefelé. És sajnos a száraz , szálkás hajon már csak az olló fog segíteni:/

Míg szőke voltam , én is jártam igy , de igaz csak ombre volt , tehát nem hajtőtől volt festve a hajam , de borzasztóan tönkrevágta a minőségét. Plussz a hajhagxmákat is károsítja a te esetedben , és van olyan akitől hallottam hogy a szőkítés után abszolut flde nem nőtt többet olyan ütemben a haja mint azelőtt. A hatóidőt én is túlléptem egyszer és nem első festés volt az sem, hogy meg mondjam az igazat. Mégegyszer soha. Mióta levágattam , hajszínt váltottam , 1 év alatt fenék alá érő hajam lett . És nagyon szép fényes életteli, nem küszködöm vele mint amikor szőke volt a hajam.

Mégegyszer ne csináld hogy túlléped a hatóidőt , mert csak árt a hajadnak , és hidd el az előírt idő is megpróbáltatás neki . És lehetőleg menj el egy jó fodrászhoz. Inkább fizesd ki azt a pár e ft-t , minthogy majd rengeteget költs arra hogy a hajad újra egészséges legyen.

Csak okosan :) én is tanultam az én hibámból , mert jó az is valamire.

2019. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=vMRWMDphzq8


A haj simán megsemmisülhet. A haj mellett a fejbőr is károsodik (az összetétele nem sokban tér el a kettőnek). A behatás idejétől függ a mértéke. Égési sérüléshez hasonló tünetet okoz.

2019. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!