Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek? Valakinek volt...

Fanni0.0 kérdése:

Szerintetek? Valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval majdnem 2 éve kiszedtem a szemöldököm, mára iszonyúan megbántam és egyre rosszabb lett. Tavalyra kb csak a fele maradt meg és ricinusolajjal 2 hónap alatt visszanövesztettem. A baj csak az hogy nem álltam le. Minden este kenegettem és szedtem ugyanúgy. Szóval kb másfél éve szinte minden nap be volt kenve. Nyáron megint nagyon elrontottam mert persze nem tanulok semmiből. Mostanában nagyon hullik is a szemöldököm főleg a bal, ami azért gáz mertaz alapból ritkább most. És ezen a szinten már a kozmetikusomat is bevontam aki azt mondta, hogy a ricinus olajat 4 hétig most egyáltalán ne használjam aztan 4 hétig igen aztán megint ne és így tovább.. na most.. ami kihullott az akár kenem akár nem vissza fog nőni ugye? Mert emiatt nagyon aggódom. És a ricinus olaj jobban fog hatni ha így kúra szerűen használom?

2019. nov. 3. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen saját magad pusztítottad ki a szemöldöködet. Ne kenj rá semmit, még csak hozzá se érj, csak hagyj a testednek időt hogy pár hét alatt magától rendbe hozza.
2019. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Pont ezaz hogy hetek óta nem nyúltam hozzá és már nem is tervezem szedni magamnak SOHA. De ez pár hét alatt ennyi idő után magától helyre jöhet?
2019. nov. 3. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!