Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánl valaki kimosható rózsasz...

Ajánl valaki kimosható rózsaszín hajfesték?

Figyelt kérdés

Ilyen 5-8 mosásosra gondoltam. Próbáltam Loncolort, de sajnos nincs belőle rózsaszín.

Amiből tudom, hogy van rózsaszín szerű, az a L'oreal Colorista, de valahogy sajnálok annyi pénzt egy hajfestékért...

Köszi a segítséget!!



2019. nov. 4. 22:10
 1/3 anonim válasza:

L'oreal coloristát inkább hanyagold is! a denim kéket próbáltam, és elég sokáig befogott körülöttem mindent. A hátamat, a párnát, a törülközőt, mindent amihez a nedves halyam hozzáért :/

Van még a Crazy Color pinkissimo árnyalata, az elég szép tud lenni, de kicsit válogatós. Nekem a nem túl világosra szőkített hajamból 3 nap után narancssárgás lett, 2 mosás után teljesen kijött. Viszont nagyon világos hajakon van hogy 1-2 nagyon ritka esetben 3 hónapig is megmarad. :)

2019. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Találtál valamit, ami bevált?
2020. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Schwarzkopf pink dream-jét próbáltam ki. Nekem annyira nem fogta be a hajamat, bár lehet világosabb kellett volna legyen (sötétszőke hajam van). De próbáltam azóta más színt a márkától és egész jól megfogták. Legutóbbi (vöröses) még most is látszik picit, pedig a tengert is megjártam vele augusztus elején.
2020. okt. 22. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!