Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van akinek tesi órán kötelező...

Van akinek tesi órán kötelező az ujjatlan atléta és nem borotválja a hónaljszőrét?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor van más is az osztályból? Kort is légyszi irjatok.

2019. nov. 4. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk nem kötelező. Rövidujjúban tornázok. Nem borotválom. Az alól is kilátszik.


Nem hinném hogy az osztályban van még ilyen, de nem tudhatom biztosan mert engem pont nem érdekel hogy ki mit (nem) borotvál.


18L

2019. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező nálunk se de én a hónaljamat mindig leborotválom,bár van hogy néha megfeledkezek róla a téli időszakban :D Többiekről nem tudok,ezt nem szoktam figyelni 18/L
2019. nov. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jézusom kötelező az ujjatlan atléta? Ha fegyver fognának rám akkor sem vennék fel olyat.
2019. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk,de mondjuk én fiú vagyok. 15/F
2019. nov. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kötelező nálunk sem de vagyunk páran akinek már jó szőrös ott is
2019. dec. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező de jópáran abba tesizünk

Amúgy meg szinte mindannyian borotváljuk

2023. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező az atléta tesin, pólót nem szabad hordanunk, és minden fiú borotválja a hónalját. Akit érdekel melyik suli, privátban megírom.
dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!