Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb. hány éves korra kéne...

Kb. hány éves korra kéne kinőnie teljesen a szakállnak? 17-18 éves korra már ki kéne alakulnia az egésznek? És hol nő ki legutóbb? (általában)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és van a nyakamon, államon, pajesz részen is rendesen, csak az arcomon még nem teljesen alakult ki. Ennyi idős korra ha nem alakul ki, akkor már nem is fog? Vagy amúgyis az arcon nő legutoljára ki?

Tudom, hogy mindenkinél más és más, meg sok mindentől függ, csak kíváncsi lennék, hogy a teljes szakállnak hány éves korra kéne kialakulnia.

Előre is köszi!


2019. nov. 7. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Van akinek kinő mindenhol, van akinek foltokban, mint neked, és van, akinek egyáltalán vagy alig nő valami. 17 évesen még nem alakul ki teljesen általában.
2019. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23 vagyok és még nem teljes, foltosnak mondanám. Utóbbi 1-2 évben kezdett inkább erősödni jobban. Bár én szivesen megszabadulnék tőle :)
2019. nov. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!