Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a hajamra,...

Mit használjak a hajamra, hogy párás időben ne göndörödjön be?

Figyelt kérdés

Hiába vasalom ki, párás, nyirkos időben, visszáll göndörré és már nagyon zavar.

Kinek mi vált be?


2019. nov. 7. 20:10
 1/2 anonim válasza:
Szia. Hasonló problémám volt nekem is,sajnos én nem találtam semmi olyan hajra használható szert,ami megkönnyítette volna az életem ezzel kapcsolatban. Viszont nem rég a fodrászommal tartós hajegyenesítést csináltattam,nekem azóta tökéletes. Ha besütöm úgy marad és hajmosás után sem úgy nézek ki mint egy birka. Bocsi én csak ennyit tudok mondani, de remélem a te problémád is megoldódik <3
2019. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fogadd el hogy göndör /hullámos a hajad... Nekem iszonyat göndör régen vasaltam, de beláttam semmi értelme, göndör haj sokkal szebb mint az egyenes, és legalább nem tömeg... Fogadd el hogy ilyen a hajad, biztos nagyon szép!
2019. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!