Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Miért csak két oldalt van eltöredezve a hajam? Hátul miért nem?

Ma figyeltem hogy elvan elől töredezve teljesen az egész kb olyan szálkás. De hátul meg olyan szép egészséges, ez miért van?

Én nem akarom levagatni.

Hátam közepéig er

nov. 8. 21:10  Privát üzenet  

A válaszok
Azt jobban piszkálod ami elől van

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 9. 08:44 Privát üzenet
Mert ott éred el hajvasalóval.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 10. 16:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én nem vasalom. Nem csinálok vele semmit

# 3/3Időpont nov. 10. 16:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ferfi hajvagasnal miert jo ha oldalt es hatul tobb merettel/fokozattal is nyir a fodrasz?
Hogy hívják (ha van spec. Neve) amikor valakinek olyan a frizurája (mindegy, hogy hosszú vagy rövid hajú), hogy van oldalt egy pici kunkori tincs, ami az arccsont felé tekeredik?
Ha a szátok felett, a felső ajkatokon egyik oldalt pár szőrszálacska lenne, eszetekbe jutna elkeseredésetekbe, hogy emiatt nem akartok tovább élni?
Szőke a hajam, de a oldalt van 2 centiméter átmérőjű fekete haj kinövés. Mi az oka? Tehetek ellene valamit?
Itt csak oldalt van ki nyírva és hátul meg van neki hagyva az egész?
Calia kozmetikumokat csak külföldről lehet beszerezni vagy tudtok esetleg magyar oldalt is, ahonnan meg tudnám rendelni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!