Ezt hogy csináljam?

Figyelt kérdés

AHA savas hámlasztást szeretnék elkezdeni.

Az Ilcsi termékeket használnám hozzá:Rozi szérum, Esemémy előtti pakolás, meg az AHA hámlastó.

16 éves vagyok, milyen időközönként érdemes csinálni, és mikor lesz változás.

Van pár kisebb pattanás, több pattanás utáni folt, tág pórus, mitesszer amit szeretnék eltüntetni.

Mikorra lesz jelentősebb változás?



2019. nov. 9. 10:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek!
2019. nov. 9. 20:35
 2/5 anonim ***** válasza:
ha anyád kozmetikus, akkor miért nem őt kérdezed?
2019. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hámlasztás mellett ajánlott a fényvédő használata (télen is), egy legalább SPF30-as krémet be kellene szerezned. Illetve fényvédő használatával a pattanások után maradó sötét foltok is hatékonyabban halványíthatók.


A gyakoriság attól függ, hogy hány százalékos savat akarsz használni. Kezdetben heti max. 1-2 alkalom elég lenne, aztán lehet később sűrűbben (3-5-ször, ahogy érzed) alkalmazni, ahogy hozzászokik a bőröd. Napi szinten nincs rá szükség.

Mitesszerekkel, pattanások megelőzésében a BHA hámlasztók is sokat segítenek (legalább annyit, mint az AHA). Vannak termékek, amikben mindkettő van, érdemes lehet ilyet keresni.


Bizonyos hatásokat már másnap észrevehetsz (nekem simább, puhább tapintású lett a bőröm), a bőrhibák eltüntetése hosszabb időbe telik. Pár hét múlva már halványodhatnak a foltok, ritkábban jönnek ki pattanások stb.


Az Icsi termékeket egyáltalán nem ismerem, majd nézz utána, milyen hatóanyagokat nem ajánlott a savakkal együtt használni (vagy vannak-e bennük pattanást okozó összetevők), és ez alapján összeillenek-e.

2019. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Ilcsi (elírtam, a márka nevét azért ismerem :))
2019. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem is másnapra simább lett, de mostanta ugyanúgy jöttek a pattanások meg stb.

Tény hogy a foltok halványodtak, de jött ki kb úgy 6-6 pattanás, mitesszer is.

Nem baj nem adom fel:)

2019. nov. 13. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!