Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adott egy sampon, egy balzsam,...

Adott egy sampon, egy balzsam, és egy pakolás. Milyen sorrendben kell őket használnom (ha mind3mat akarom) hajmosáskor?

Figyelt kérdés
Ugye előszöris megmosom samponnal. De utána a pakolás,vagy a balzsam jön? És melyiket melyik részre kell felvinni?(hossz/hajvég/teljes haj)

2019. nov. 9. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leírom, hogy szerintem hogy kéne. Szerintem a sampon először, utána balzsam, majd a pakolás. A balzsamokat hajhosszra szokták és a hajvégekre, mert ha a hajtőre is kened, akkor ugye hamarabb zsírosodhat a hajad. A pakolás pedig szerintem attól függ, hogy mit tartalmaz. Mert én pl. argánolajat, meg az ilyeneket nem szoktam a hajtövekre kenni, csak a hajvégre, hajhosszra.
2019. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy balzsam, vagy pakolás. A kettő együtt túlpuhítja a hajad.
2019. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

1.pakolás

2.balzsam

3.sampon

2019. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sampon

Balzsam

Pakolás.

2019. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pakolást használok nem kell balzsam. Sampon+pakolás.
2019. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én így szoktam

pakolás, amikor van hajmosás előtt 1-2órám. az egész hajra teszem.

utána samponnal mosom. és kb a nyakamtól lefelé balzsam.

derékig érő hajam van.

balzsam minden mosás után, pakolás csak havi 1, de volt már hogy 2 hónap is eltelt 2 között

2019. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azta jó sok válasz:D köszi csajok! Sajnos nagyon száraz és töredező a hajam, ráadásul elég oroszlánszerű a mosás után, ezért én nem tehetem meg, hogy a végén mosom ki samponnal a dolgokat:(

Mindenkinek megy a zöld kéz!

2019. nov. 9. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!