Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj illene ehez a ruhához?

Milyen haj illene ehez a ruhához?

Figyelt kérdés

[link]


A fodrász azt mondta, vagy konty vagy egy részét feltuzni a többit leengedni, de semmi konkrét ötletet nem mondott, és nem sem találtam semmi olyat amire azt mondtam volna hogy igen ezt szeretném.



2019. nov. 9. 11:32
 1/6 A kérdező kommentje:

Az előző link nem jó

[link]

2019. nov. 9. 12:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

(Milyen hajhosszra?)


Pl:


[link]


[link]


[link]


[link]


Meg még 1001 másik...

De inkább a fejformád alapján csináltass hajat, mint a ruha alapján.

2019. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát nem túl hosszú, de nem is vállig erő
2019. nov. 9. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most látom hogy az utolsó előtti link széttörött...


Nekem középhosszú hajjal ilyen volt a hajam tavaly: (Azt mondtam a fodrásznőnek, hogy mindegy milyet csinál, csak jól nézzen ki :D )


[link]


Az egyszerű begöndörítéstől s kontyig minden volt nálunk (Bár mi csak a 11.-es szervezők voltunk, s a nagyobbakat nem igazán néztem...)

2019. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez is szép csak nem biztos hogy ez enyém megallna így osztalymusort alatt is
2019. nov. 9. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A konty nem hülyeség,nekem főpróbának kienegedett hajam volt,és borzasztó volt melegített,tánc közben zavart,keringő közben sem volt túl praktikus.A fő napon viszont kontyom volt,képet sajnos nem tudok linkelni róla.De be volt göndörítve az egész és a tincsek voltak kontyba rendezve.Nem fog szétesni mert a fodrász lefixálja úgy,hogy bírja az egész estét.
2019. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!