Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik jobb...

Szerintetek melyik jobb hajsampon? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

L'oréal Elseve

Garnier Fructis

Swarczkopf Gliss kur


Én jelenleg Garnier Fructis sampont használok már 2 éve, fontos a hajam egészsége szóval melyik a jobb felsoroltak közül? Vagy esetleg ismer valaki más olyan sampont ami sokkalta jobb?



2019. nov. 9. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ha tényleg fontos lenne a hajad egészsége és megtehetnéd, akkor természetes összetevőkből készült sampont használnál, pl. ilyenek a Yamuna termékei is.

Amiket felsoroltál, tele vannak mesterséges, káros anyagokkal.


Nekem hosszú hajam van és keveset keresek, ezért csak Johnson and Johnson sampont használok. Ha tehetném Yamunás terméket használnék.

2019. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a Gliss Kur Ultimate repair keratinos sampon és balzsam vált be eddig a legjobban. (Fekete flakonos)

A balzsamot úgy szoktam hogy nyomok a tenyerembe amennyit épp használni fogok összekeverem 2-3 pumpányi argánolajos hajtápláló szérummal, majd úgy oszlatom el a hajamon törölközőbe csavarva 5-10 percig rajtahagyom majd utána leöblítem.

Anno mikor gimibe jártam és fodrásznak tanultam akkor az oktatóm is a Gliss kur termékeket javasolta hogy azok nagyon jók. Demivel mindenki haja más ezért nembiztos hogy neked is beválik ami nekem. Használj mindig másikat majd amelyiknél úgygomdolod hogy ez az igazi ott álj meg.

2019. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!