Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arckrém miért romlott meg...

Arckrém miért romlott meg nagyon hamar, lehet mert koszos kézzel lett belenyúlva?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen, szóval nem olcsó, de kehet pont azért nincs tartósítva annyira. Sajnos extra száraz bőröm van és alergiás vagyok mindenre. Nagyon fiatalon már komoly ráncaim vannak...


Ezeket magamnak veszem, saját pénzen, kuponnal. De anyám folyton belenyúlkál, de nem is az a baj, hanem koszos kézzel... Egy másikból macskaszőrt halásztam ki. De nem mos kezet, gondolom ez előtt se tette... Mert szerimte az ő pénzén veszem, meg az ő házában van. Pedig ezekre mind magam gyűjtöttem össze a pénzt és az olcsó 1000nforintos ugyanúgy nem engedi, meg belenyúlkál. Meg ettől nem k...rvultam el. Bár neki ez is az, nemhogy 23 évesen még egy fiú kezét sem fogtam meg, mert nem lehet, meg "kiverték volna belőlem". De ettől leszek ribi, meg mert nem véres nadrágban mászkálok.

Sminkeket sem lehet, de még egy szákvizért is beszól. De a betétet se vette meg anno, mert félévig elég egy 10 csomag.


Adtam neki, az nem jó, meg még ha tiszta kézzel nyúlna bele. Meg nem ugyanaz kell neki 65 évesen... Értitek tiltja, nem engedi, körömlakkot kidobálja, de után ahasználja kedvére, mert biztos az ő pénzéből vettem... Meg mert vakolok az egy szempilaspirált jelent nálam...


2 hónapja bontottam, alig használtam belőle és így tegnap bontom fel és megcsapott a szaga és büdös, pedig nem a radiátor felett tároltam, hanem hűvös helyen...


2019. nov. 9. 14:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Ja meg azért, mert neki nem volt a 60-as években, meg nem lehetett ilyet kapni, kenyeret se nagyon, akkor én most ne használjak semmit?? Meg szerintem egy körömlakktól nem lennék ribi, más már az 5 éves gyereknek megengedi.


Komoyan ne használjak egy dezodort se, meg járjak szőrös lábbal, sajnos úgy kell, mert nem lehet... De amit megveszek, belenyúlkál...


Most más mit tudjam én, videojátékot vesz, én meg ezt. Nem jókedvemből, nagyon extrém száraz bőröm van, pikkelyes, porzik, feszül, pikkelysömöröm van, a dezodorok 98 %-ától kontakt ekcémám lesz vagy csalánkiütéseik, ahogy a legtöbb ilyentől. Hamem mert a térdem és a könyököm felete, mimt a krokodil bőr, aludni alig tudok a feszüléstől és nem akarok fiatalon tiszta ránc lenni. De az 1000 forintossal is baja van.


De amit adtam neki, nem használja, pedig ultraszuper rámctalanító, meg minden...

Vagy nálahagytam egyet is, ne az enyémbe nyúljon bele koszosan...


Meg komolyan most én szenvedjek, hogy a TSZ időkben nem ez volt... Mondjuk akkor ennyi idősen férjnél voltak a lányok és nem apácazárdában és verték a suli miatt, mert diplomának lenni kell.. Meg 16-17 évesen titokban nyugtatóztak, meg elkábítottak hónaookig, hogy az italomba keverik.. És 20 évesen is megpróblákoztak vele, meg napi szinten vertek meg ordiblátak, hogy csúszok és kiverik belőlem, hogy b....sztam tanulni. Ez megy 2 éve és már ott is hagytam, de nem tudják...

2019. nov. 9. 15:04
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

23 éves vagy, ès hagyod hogy tönkre tegyenek??

Miert nem költözől el?

Ne mond h nem lehet, nincs olyan hogy lehetetlen. Minden csak rajtad àll!!

Csak össze kéne szedned magad!


A krémen valahol van egy bontott tégely amiben egy szàm van.pl 12.

Ez azt jelenti, hogy felnyitàs utàn meddig tartja meg a szavatosságát.

És igen, meg tiszta kézzel se nyúlúnk krémbe, nem hogy piszkos kézzel.

Éb spatulával szedem ki a krémet.

2019. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek barátai se?

Mert ezt amit leírtál, màr jó pàrszor leírtad. Hogy anyadék semmit se engednek.

Tegyél ellene, sirànkozàs helyett inkább szedd össze magad!

2019. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

23 évesen szerintem hagyd ott a piscába anyádat és költözz el.

Amúgy tényleg nem szabad belenyulni koszos kézzel, de nemhiszem h emiatt megromlik... fentebb írták hogy van egy ilyen nyitott tégely piktogram es bele van írva h pl 12M az azt jelenti hogy felbontástól számítva 12 hónapig jó.

2 hónap alatt fura hogy meg tudott romlani barmilyen krem...

2019. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nincs, vidéken, ha pénzem lenne (ez az ok), sem tudok elköltözni...


Igen, de ez hónap alatt lett büdös...


Nincsenek barátaim, meg nem is engednek sehova sem, ez a fő ok...

A lehfőbb meg az iskola, smit nem tudok brfejezni, ha megölnek sem... Begyógyszerezni nem tudnak, szerencsére, mert elmúltam 18 és közöltem vele,hogy magának azt ad be, amit akar... Pedig milyen egyszerű lenne, bedrogozzuk csak...

Akkor jön az őrjöngés, meg a verés... És a pláne, hogy utána még neki áll feljebb, meg engem vitet el dilihzába, mert sírni merészeltem, mikor dühkitörése volt és ütött-rúgott, alázott. Meg nem tartottam oda az arcomat, hogy törd már el megint az orrom... Meg ő szegények, meg 2 perc után amnéziásak lesznek és én vagyok a "drogos", meg az őrült... De persze, ha én annyit mondok, hogy ez nem, vagy kimerek állni magamért, akkor "mit művelek velük". Meg anno mikor gyógyzsllszereztek, már nem tudtam mit, kiírtam ide az oldalra. Olyanoknvoltak, hogy lefogott a 120 kilós apám és röhögött l, amikor kidőltem... Kiírtam ide egy kérdést, de mivel akkor nem lehetett lekódolni a telefont, megtalálták. Akkor titokban az ételembe, meg az italomba keverték, meg én nem tanultam (4,8),meg nem akarok suliba menni, mert hazaküldtek lázasan, meg "ez csak egy gyenge nyugtató ettől tudsz úkra tanulni". Még nekik állt feljebb, pedig az igazat írtam...


Ők szentek, meg semmit nem csinlátak, de visszafelé a 0,1 % nem tűrnék el. Meg te alattvaló vagy és teljesen tulajdon, azt csinláod, mait mondanak. Orvoshoz sem mehetek, semmit. Falun lakom, úgy kell utazni, simán kiderül, 2 éve életvezsélyes állapotba is lerültem miattuk...


De nem csinlátak semmit és másnak is előadnák, mert anyámmal fedezik egymást... Meg emlékszem egyszer 17 évesen mikor elkábított, a pofájába öntöttem a vizet, akkor neli az hogyan esett... Akkor nekem hogyan esett, hogy leszedáltak, meg titokban mérgeztek hónapokig...



Ezek az én szüleim. Ha csak mem nyerek a lóttón, nincs kiúgrás innen. Lelkisegélyszolgálataot próblátam, gyökerek és nem hittek nekem. A rendőrség meg szart sem csinál, illetve még félholtra nem verne, se lenne semmi, meg utána is hazajönne, szóval... Megpróblátam már mindent, nem tudok annyi pénzt összegyűjteni..

2019. nov. 9. 15:52
 6/23 anonim ***** válasza:
33%
Te 23évesen miért vagy ilyen életképtelen?Egy 23éves felnőtt embernek nehogy már engedélyt keljen kérni,ha elakar menni valahova.Egyébként meg ha annyira rossz lenne neked ott már rég elmenekültél volna,és nem ide írkálnál ki ilyeneket.
2019. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A szabadság pénzbe kerül...


Aztán üvöltöznek, megvernek, megrúgnak, kicsinálnak... Meg fenyegetnek, hogy megölnek. Nem én vagyok életképtelen, hanem ők ilyenek, meg valakinmimdog ithon van, telefonálni sem tudok.... A cuccaimba meg turkálnak, még a szemetet, meg blokkokat is átnézik...


Nem viccelek, még futni sem mehetek el, hogy olyankor telefonálok... Mert nem "bolondultam megc, meg n hozok szégyent rájuk...

2019. nov. 9. 18:00
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Tedd a táskádba a krémet ha máshogy nem tudod elérni,hogy csak Te használd.

Lehet,hogy ne tekerte rá jól a tetejét, vagy esetleg melegebb helyen tároltad, azért lett fura illata. De az is lehet,hogy piszkos kézzel nyúlt bele és a keze volt valamivel szennyezett aminek az illatát érzed.

Bár számomra hihetetlen,hogy valaki az arckrémet piszkos kézzel kenje az arcára.

2019. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Dehogynem, főzni is nekiáll úgy. WC után sem mos kezet.. :(
2019. nov. 9. 19:19
 10/23 A kérdező kommentje:

Bár itt legkevésbé sem az arckrém a baj, az helyett lesz másik...


Teljesen megszabnak mimdent, hányásig kell zabálni, hogy meghízzak, meg 2 éve eltörték az orrom, szőrteleníteni nem lehet... Az a cél, hogy sneki rmá sem nézzen, meg ez nem érdekli őket, csak az iskola.. Van különbség aközött, hogy valaki k...rva meg, hogy egy apáca..



Képes érte megverni, fenygetni, tönkretenni a saját gyereküket... Még az elkábítástól, bedrogozástól sem riadnak vissza... Bár egy címeres hülye vagyok, hogy ezek után, amit 16-17 éves korkmban tettek velem, még itt vagyok, de féltem, meg a falu is őket védné.... Meg ezek után, hogy hónapokig ezt tettké velem ezek az állatok, utána még azt mondja nekem, hogy "én mit műveltem velük". Teljesen pszichopaták...

Hogy utána.

A történelem megismétli önmagát. Kb. ha hagyom magam, most is valami antidepresszánssal, vagy "gyenge nyugtatóval" tömnének, mert passzivlátattam a sulit... Bepróbálkoztak 20 évesen is, mert sírni merészeltem, mert napi szinten ütöttek, meg ordiblátak, hogy "kiverem belőled", hogy "megbuktál, mert" nem tanultlá te piszok"..


De most 3 hete azért vert meg meg őrjöngött, rúgó ott femyegetett és meg akart ölnk, mert elmondtam, hogy a Katika kiröhögött és állítólag szégyent hoztam rájuk... Rettegtem még a szobából is kijönni.


Itt a legkisebb baj az arckrém... Bár bántott. Telkesen semmibe vesznek, teljesen tulajdonnak kezelnek, utlának, megaláznak és fogalmam aincs, hogy mi lesz. Döntésem sosem lehet.


Azt csinálom évek óta, hogy szimplán nem gondolok ezekre, megpróbálom kitörölni, mert teljesen megőrülnék... Sikerül is, de mikor újra ezt csinláják, akkor nagyon előjön... Persze ők amnéziásak és mit meg nem tettek értem.

2019. nov. 9. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!