Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett ombre hajam van. A...

Festett ombre hajam van. A teteje barna a vege szoke, de mivel a fodraszom kekes fekete hajambol varazsolta ezt a szint meg mindig nem az igazi szoke. Picit sargas. Itthon tudnam vilagositani?

Figyelt kérdés
Sajnos most nincs felesleges 20 ezrem fodraszra . Arra gobdoltam veszek egy nagyon szoke hajfesteket es itthon a fesus technikaval befestenem,mostmar nem tudnam elrontani nem? Kozepszoke kb q hajam vege. Van hamvasito samponom is.
2019. nov. 9. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj meg videókat nézegetni és olvass utána pár technikának. Sok siker hozzá. Én is itthon csináltam a balayage hajam. Sokan nem akarták elhinni hogy nem fodrász csinalta.
2019. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!