Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti leráznátok vagy...

Lányok, ti leráznátok vagy nem jönnétek össze egy sráccal, azért mert kopaszodik, és ritkásabb a haja?

Figyelt kérdés
Érdektelen számotokra egy sportos, jófej, szép szemű srác, csak azért mert oldalt is kevés a haja, fejtetőn pedig ritkul? de nem miki egér alakban, hanem mondhatni egyenletesen. És ha úgy esik a fény rá, eléggé latszik 20/F

2019. nov. 9. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
A kopaszságon nem gondolkoztál? Akkor talán nem éreznéd kellemetlenül magad, és van, akinek kifejezetten jól áll.
2019. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Vannak olyan srácok, akiknél a természetes kopaszodás kimondottan szexin hat.

Mindenesetre bárhogy áll is személy szerint neked, biztos előbb megtetszenél kopaszodó hajjal, mint leborotvált fejjel.

2019. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha betegesen néz ki, akkor vágasd kopaszra vagy rövidre. Jason Statham, Bruce Willis, Dwayne Johnson jól néznek ki kopaszon, próbálj meg rájuk hasonlítani.
2019. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg van akinek jól áll, de a frizura alkalmazkodjon.
2019. nov. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én inkább az arcot nézem, ha valaki jóképű az általában kopaszon is az. Egyébként én is elgondolkoznék a nagyon rövid vagy teljesen kopasz hajon. Sokkal jobban mutat, mint egy most divtos hosszabb frizura csak foltokban hiányzó hajjal.
2019. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem feltétlenül ezen múlik, hogy leráznám-e vagy sem, de az biztos, hogy tükörsima kopaszra borotválva sokkal vonzóbbnak találnám. Nekem az az ideálom 😊 19/L
2019. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha olyan lányt találsz, aki csak emiatt lerázna, akkor jobban is jársz. Az én barátom haja dús, de nagyon korpás. De nagyon nagyon az tud lenni néha. Viszont nem a haja miatt vagyok vele, hanem mert szeretjük, megértjük és elfogadjuk egymást. Persze azért próbálok neki kedvesen tanácsot adni hogy ez még az a sampon jó szokott lenni. De én se vagyok tökéletes és te se fogsz olyan lányt találni akinek nem lesznek hibái.
2019. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerencsére nem foltos, csak eléggé ritka a fejem tetején, még talán nem annyira feltűnő a mindennapokban, tudom úgy fesulni meg szárítani. Sajnos mikor egyedül vagyok és elgondolkodom akkor eléggé tud bántani a dolog, társaságban nincs gond szerencsére, meg nem is szivatnak nagyon. Ettől függetlenül gondolkodom hajbeultetesen majd 1-2 év múlva, már ha megcsinaljak-e egyáltalán ilyen fiatalon. Kopaszsag nagyon oregitene engem, úgy érzem. És azért valljuk be nagyon sokat számít a haj, lehet mondani, hogy aki jóképű az kopaszon is az, de képzeljük el a modelleket haj és arcszorzet nélkül. Egyből nem lesznek olyan vonzóak.
2019. nov. 12. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vitatnám, hogy aki jóképű, az kopaszon is az lenne. Sőt vannak akik effektíve jobban néznek ki kopaszon.

Egy biztos, a középen kopasz, oldalt hosszú, illetve az átfésült az nagyon gáz.

Néha az arcszőrzet, borosta is dob egy kopasz férfin. Van akinek meg az arcszőrzete szegényes, gyér, hidd el annak se könnyű a mai világban.

2019. nov. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!