Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Uszodában ciki ha nagyon...

Uszodában ciki ha nagyon szőrös a hónaljam? 22f

Figyelt kérdés

Van meg valaki aki igy jar uszni? Vagy mindenkinek olyan amilyenre akarja?


Mashol borotvalom magam amugy.



2019. nov. 9. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha máshol borotválod magad, akkor ott is kéne. Különben elég ciki.
2019. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Ez együtt jár azzal, hogy ember vagy, szóval senkinek nincs joga, hogy ezt cikinek éreztesse veled. Persze, ha neked kényelmetlen szőrös hónaljjal úszodába járni, akkor borotváld nyugodtan vagy csinálj amit akarsz vele.

19l

2019. nov. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem csak a hónalj szőrös és nem tartom cikinek
2019. nov. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem ciki,sajnos. Sosem értettem,hogy ha az úszósapka kell,akár pár milliméteres hajra is, akkor miért nem ciki a 10 centis ször?
2019. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
a legjobb megoldás szerintem ha havonta-másfélhavonta legyantáztatod. Nem nől olyan gyorsan mint borotválás után, puhábban nől vissza és látszani se látszik annyira
2019. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
NEM CIKI. Szerintem teljesen király, ha egy csajnak szőrös a hónalja. Nem dől be minden ostoba reklámnak, amik csak a pénzt szedik el tőle és semmi haszna nincs.
2019. nov. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem ciki. Emberek vagyunk, nem meztelencsigák. Én az arcomat leszámítva sehol nem szőrtelenítek és nem érzem cikinek. A csajokon se vetem meg a szőrt, sehol.
2020. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!