Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mellem már így marad?

A mellem már így marad?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nincs annyira nagy mellem. Méret szerint 85B. 17 éves vagyok de kicsit lentebb van szerintem a kelleténél, vagy lehet csak én látom így. Mert ha más nőket nézek oldalakon ilyen ruhakollekcióknál, akad köztük nem kevés akinél lejjebb van a melle mint melltartóba, mondjuk ez nyilván logikus. Nekem is szebb a forma melltartóba, az egész mellem kiemeli és kellőképp megemeli kicsit. De ha leveszem már nem olyan a helyzet. Nem sok látszik hogyha csak simán felső van rajtam melltartó nélkül, mint akiket mutatnak insta oldalakon meg stb. Bár valószínű hogy sokan plasztikáztatnak.

Az a helyzet, hogy én hason szeretek legjobban aludni ezért legtöbbször úgy szoktam. Arra gondoltam, hogy ezért nyomódhatott így lejjebb össze. A mellkasom meg kicsit kiemelkedik és annyira rosszul mutat így. Ha feljebb lenne a mellem akkor jobban nézne ki és nagyobbnak is tűnne.

Ilyen fiatalon nem voltam terhes nő és nem etettem gyereket amitől kicsit megnyúlhatott volna szóval most nem igazán vágom.

Szerintetek is attól lehetett ez, hogy olyan sokat alszok hason?

Szeretném hogy ne maradjon így a mellem, valami mód nincs rá hogy normális legyen? Nem mellplasztikára gondolok.



2019. nov. 9. 23:11
 1/3 anonim válasza:
Nem mindenki egyforma, amúgy is fejlődsz még picit, meg ne az insta képekhez méregesd magad, és egyébb agyon retusált képekhez.
2019. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Normális, ahogy van, de mondhatunk mi pasik bármit. Ismertem csajt, aki volt, hogy 2 melltartó + topban mászkált, mert nagy a melle(mondjuk nagyobbacska volt tényleg) neki is lentebb volt picit, ha nem volt rajta az a fránya melltartó mert ez így természetes, nem a hason fekvés az oka.
2019. nov. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá terhesség, a mell feszessége és elhelyezkedése alkati kérdés. Erre edzeni sem lehet igazán, mivel a mell fő része nem izom.
2019. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!