Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam mint a szénakazal,...

A hajam mint a szénakazal, mit próbáljak még ki, ha már nem merek az emberekre nézni?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok.

A hajam kamaszkorom óta sprőd, száraz. Göndör és hullámos között van. Burgundira festem. Szinte már mindent kipróbáltam.

Nem vasalom, nem hajszárítózom. Hetente mosom. Pakolást és balzsamot is használok.

Próbáltam: olívaolajos pakolást, tojásos pakolást, festett hajra való balzsamot, kallos balzsamokat, kókusztejet, kókuszolajat, argánolajat bioboltból, argánolajat vegyítve mással, banános garnier pakolást, keratinos és keratinmentes balzsamokat, különböző hajspray-ket száraz és göndör hajra, próbáltam hajwaxot, hajhabot, hajolajat, MINDENT. 2-3 havonta vágatom a törött részeket, és nem jön rendbe. Olyan sprőd, szöszös a hajam, hogy sokszor sírhatnékom van, és nem merek az emberekre nézni. Nagyon csúnya.

Bezzeg amikor a fodrász kihúzza egyenesre (Hajvasaló nélkül!!!) selymes, szögenyenes marad. Próbáltam én is kihúzni, de nem vagyok fodrász, nem lesz olyan, ráadásul nekem szöszös.

Próbáltam fodrász által ajánlott terméket is, az sem segít rajta.

Nem tudom, mit tehetnék még. Teljesen máshogy nézek ki, amikor egészséges a hajam, és nagyon magam alatt vagyok.

Tényleg teszek érte, nincs szorosan összefogva, védem a fejbőröm a széltől, esőtől, próbáltam egy időben azt is, hogy semmit nem kenek rá hátha az a baj, mostam már egyszerű tusfürdővel is, és semmi.

Van valakinek valami ötlete?


2019. nov. 10. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a fodrász technikáját. Vagy tanuld meg kezelni a göndör hajadat. Youtubeon találsz erre videókat
2019. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Steampod
2019. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A festés se tesz túl jót neki... Esetleg válthatnál hennára,az sokkal jobb a hajnak.
2019. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!