Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18/F Normális az ha mindennap...

18/F Normális az ha mindennap kb 10-15 szál hajam kihullik?

Figyelt kérdés
Elég sűrű hajam van, normál szálú. Kopaszodásnak még az előjeleit sem tapasztalom, családban nem is fordult eddig elő úgyhogy valószínűleg 70 alatt én sem leszek kopasz. Viszont zavaró hogy naponta többször látom 1-2 szál hajamat hogy kihullik. Ez normális, természetes jelenség hogy pár szál mindenkinek kihullik? Mit lehet tenni ellene? Előre is köszönöm

2019. nov. 10. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen termeszetes. Egy egeszseges embernek naponta atlagban 100 szal haja hullik ki.
2019. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
normális. az viszont nem,hogy számolod
2019. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2019. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem egy nap 30 is kihullik. 😃 Ősz van, ez ilyenkor normalis. Akkor lenne baj ha foltokban hullana.
2019. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100/nap normális
2019. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A legtöbb embernek nagyjából 100 ezer hajszál van a fején, ebből pedig átlagosan 100-125 szálat veszít el egy nap során."

Kizárt hogy csak 10-15 szál hullik ki, max nem veszed észre a többit.

2019. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hosszú vállig érő hajam van kétoldalt felnyírt... (deathHawk, skrillex haj kinek hogy tetszik) Naponta rengeteg kihullik, ahányszor beletúrok nincs hogy ne maradna haj a kezemen, hajmosás után rengeteg haj marad a fésűn vagy megy a lefojóba, kopaszodásnak nálam sincs jele, mikimausom sincs. és nem érzem azt, hogy látványosan ritkulna. szóval szerintem az a 15 szál ami biztos nem annyi, nem vészes
2019. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!