Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágásnál felajánlhatom a...

Hajvágásnál felajánlhatom a hajam, hogy parókát készítsenek belőle pl a rákosoknak?

Figyelt kérdés
15-17 cm lesz belőle vágva. Egészséges a hajam , sötétszőke.

2019. nov. 10. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Igen.
2019. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oh most olvastam , hogy 30 cm -től lehet😢
2019. nov. 10. 18:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi?! Most akkor lehet vagy nem?
2019. nov. 10. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

30cm-es hajat szoktak általában elfogadni, de volt ahol olvastam, hogy rövidebbet is, paróka elejére frufrunak megfelelő lehet.

Tájékozódj előre, mert az is megvan szabva, hogy hogyan kell vágni a hajat, tárolni és postázni.

De mindenképpen minimális előkészületet igényel, ha elakarod adományozni.

2019. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ooo köszönöm❤
2019. nov. 10. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam neked megkeresni melyik alapítványnál láttam, de sajnos nem találom. Pár hónapja találkoztam vele valamelyik oldalon, de én még növeszteni tervezem a hajam így nem jegyeztem meg kik voltak azok akik kevésbé szigorúbbak.

A szabó Imre szalonokat is kinéztem, de szerintem már nem foglalkoznak adománnyal :( mert nem mutatja a korábbi erre vonatkozó oldalt a honlapjuk.

Szóval sajnos az is változó, hogy ki és hol vesz át hajat

2019. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Gyermekrák Alapítvány is szívesen fogad hajakat, részleteket nem tudok.
2019. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Én a Gyermekrák Alapítványnak ajándékoztam.

Ha jól emlékszem ott 20 cm volt a "határ", de utána kellene olvasni, mert nem most volt.

2019. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!