Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik-e az, hogy egy adott...

Létezik-e az, hogy egy adott hosszúságnál nem nő tovább a hajam?

Figyelt kérdés

Szia(sztok)!

16 éves vagyok és már általános iskola első osztályától kezdve növesztem a hajam. Mindig is egy mellig érőre vágytam. Most váll alatt kb. 10cm-es hosszúságú. Ápolom, nem festem, nem vasalom, mégis olyan lassan nő, hogy csak na... Olyan, mintha félévente nőne 1 cm-t. Lehetséges, hogy belém van kódolva, hogy ennél tovább nem tud megnőni a hajam?

Tud valaki valami tippet adni a gyorsabb hajnövekedésre? Gyógyszert nem szeretnék alkalmazni.

Előre köszönöm a válaszokat!



2019. nov. 10. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell gyógyszer lehet kapni haj vitaminokat (biovanne, revalid), hajszesz stb...

egyébként nekem sem nő valami gyorsan, hetente egyszer kávéval mostam a nyáron, fél év alatt így nőtt körülbelül 10 cm-t, ami nálam nagy szó. És fontos, hogy mindig vágás vissza picit.

2019. nov. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon gyorsan nő, 3 havonta vágatom emiatt. Derékig érő hajam van

17/L

2019. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!