Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » VILLANÓFÉNYES SZÖRTELENÍTÉS...

VILLANÓFÉNYES SZÖRTELENÍTÉS OTTHON Miylen géppel? Philips Lumea Prestige, és a Braun Silk-expert Pro

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tapasztalatokat, véleményeket várok, a Philips Lumea Prestige, és a Braun Silk-expert Pro szörtelenítőkkel kapcsolatban. Eddig a

Philips Lumea Prestige IPL BRI956 gépet néztem, a Braunt még csak most ajánlotta valaki nekem, azoknak még nem olvastam annyira utána. ezt ajánlották: Braun Silk-expert Pro 3 PL3111. Véleményeket várok a két gép választásához, illetve, hogy ezen a területen, kinek melyik márka vált inkább be. Köszönöm a véleményeket, tapasztalatokat.



#Philips #Braun #tartós szőrtelenítés #villanófény szőrtelenítés
2019. nov. 11. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Philips lumea Sc1995 az enyém. Ez egy régebbi típus, 2 éve vettem, de még lehet kapni, úgy látom. (Amúgy szerintem a típusok között nagy különbség nincs minőségben, az alap technológia ugyanaz). Akkor ez volt a olcsóbb egy akcióban, azért vettem ezt.

Világos bőrön, eredetileg sötét, majdnem fekete szőrön nekem tökéletesen működik. Kb. 95%-ban megszüntette a szőrnövekedést, ahol mégis kinő egy-egy szál, az csak szőke, szinte átlátszó pihe. Az alapkezelések alatt is ritkult a szőr már, utána tényleg nem nő. Nekem a bőröm nem bírt semmilyen más szőrtelenítési módszert, állandóan tele voltam sebekkel, gyulladásokkal. Ezzel semmi ilyen problémám nincs, mióta csak fenntartásként használom 6-7 hetente, azóta hibátlan a bőröm. Nekem ez a legnagyobb csoda. Meg persze az se rossz, hogy közben tényleg semmit nem kell a szőrtelenítéssel foglalkoznom. Tökéletesen elégedett vagyok vele.

A Braunt nem ismerem.

2019. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Deess van, olcsóbb, és erősebbet villant.
2019. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!