Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fenéken lévő pattanások?

Fenéken lévő pattanások?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves nő vagyok.

Fenekem sajnos nagyon pattanásos. Nagy, vörös, fájdalmas pattanások ezek. Ki sem lehet nyomni őket. Testem más részein egyáltalán nincs pattanás.

Nem hordok műszálas fehérneműt, ruháimat mindig magas hőfokon mosom, érzékeny bőrre ajánlott mosószerekkel.

Próbáltam már sok mindent, de sajnos semmi sem vált be.

Van valakinek tippje, hogy mi okozhatja, illetve hogyan lehetne orvosolni?

Nőgyógyászati vizsgálaton voltam, nem találtak semmit.

Nem ülök egész nap, pamut nadrágban vagyok.


Köszönöm!


2019. nov. 12. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon alaposnak tűnsz, úgyhogy nem valószínű hogy valami külső hátas miatt van ez nálad.

Talán étkezési probléma. (nekem pl tejtermékektől lesznek mindig pattanásaim)


Szerintem menj el orvoshoz, okozhatja valami más jellegű betegség is. (Hormonális vagy akármi)

2019. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Yves rocherban van pici krem, az en arcomon csodakat tesz 2 nap alatt. De orvos is tud felirni kremet, sot tablettat is, ami kicsit karos a majra, de lehet h megeri (na meg mi nem karos. A levego oxigenje oxidalja a tudod, meg ha mas karosanyag nem is lenne benne.), ez anyulam tapasztalata, aki 43 es nagyon durvan kipattogzik neha az öreg.

23/F

2020. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!