Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti hány évesen kezdtet...

Lányok! Ti hány évesen kezdtetek el tusvonalat húzni? Ha lesznek gyerekeitek nekik mikor engeditek meg?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évesen de persze nem minden napra. És ha lesznek gyerekeim akkor én nem fogom nekik megtiltani a sminket, ha sminkelni akarja magát ugyis fogja.
2019. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19éves vagyok és idénre sikerült megtanulni normális,szép tust húzni úgyhogy most.A gyerek téma nálam nem játszik még egy jó darabig így nem tudom.
2019. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

15 éves voltam.

Ha lesz gyerekem nem tiltom meg neki a sminkelest.

2019. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok,de az az idő még nem jött el :D .
2019. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32 vagyok, még nem jutottam el odáig, de valószínűleg nem is fogok.
2019. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Én gimiben csináltam először, azt hiszem 16 évesen, de csak fellépésekre. Utána 20 körül. Gyerekem nem lesz de 16 évesen alkalmakra szerintem simán mehet.
2019. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most, 31 évesen kaptam rá a tusvonalra. Sminkelni 13 évesen kezdtem, napi rutinná kb.18 éves koromra vált. Nagyon remélem, hogy majd szólni fog a lányom, mikor el szeretne kezdeni sminkelni. Nagyon szeretném, ha elkísérhetném megvenni az elsô alapkészletét.
2019. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14 évesen huztam tust suliba is hetkoznap napi szinten, és ha úgy hozza az élet hogy gyerekem lesz és lányom,akkor én fogom neki megtanitani hogyan kell huzni és neki mi áll jól smink terén, és 13 éves kora előtt nem fogom engedni sminkelni,utánna is csak jó minőségüeket tehat megveszem neki a drogeriabol a legjobbat meg majd ha nagyobb lesz kaphat dragabat :D de igen ne hazudjunk egy lánynak fontoss megtanulnia mi áll jól és tudja magát izlésesen ki csipni.
2020. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!