Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Chevelo Ampoules hajnövesztő...

A Chevelo Ampoules hajnövesztőt használta e valaki?

Figyelt kérdés
A leírás szerint a csodánál is többet tud. Sok vélemény van az oldalon mind nagyon dicséri. Igaz, hogy mind egyszerre egy napon érkezett. Ha már saját maguknak írnak véleményeket erre figyelhetnének. Ettől függetlenül kíváncsi lennék rá.
2019. nov. 13. 05:48
 1/3 G24 válasza:
Olvastam én is, de csak egyetlen egy cikket. Más oldalakon se híre, se hamva a korazakalkotó felfedezésnek. A felfedezőnek sem. Az oldal egyetlen óldalas. A kommentek megrendezettek.
2019. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sziasztok. Még csak a hölgyet sem találtam sem videóban, sem facebookon sehol.
2019. nov. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is az volt rögtön a gyanús, hogy egy napon érkezett be vagy húsz hálálkodó komment és mindenkinek bevált. Ha már kamuznak akkor legalább szétoszthatták volna egy hétre.
2019. nov. 17. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!