Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő múlva erősödik be...

Mennyi idő múlva erősödik be az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és az arcszőrzetem alapja megvan. Vannak pelyhes részein, amit tudok tépni, de már vannak olyan részek az arcomon, ahol már vannak beerősödött részek. Az arcom bal felén a pajeszom is már látható. Kecskeszakallam már megvan kB 2 hét alatt kinő nagyon láthatóvá.

2019. nov. 14. 20:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit rossz fogalmazás 😂 a lényeg hogy már vannak olyan "pelyhes részek" ahol már látható a szőr
2019. nov. 14. 20:30
 2/3 anonim ***** válasza:
mi az, hogy beerősödik?
2019. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

# 2 Gondolom a besötétedésre gondol. Mikor már tényleg szakállnak lehet nevezni.



Ez teljesen egyénfüggő. Egyik osztálytársam fél éve töltötte be a 18-at s még mindig nincs szakálla. Egy másiknak meg már 15 éves korában volt.

2019. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!