Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használtok zsíros és...

Mit használtok zsíros és aknés bőrre?

Figyelt kérdés
Én éjszaka patikai kenőcsöt használok zineryt a neve, kicsit segített. Nappal próbálom eltakarni olajmentes BB krémmel, de lekopik pár óra múlva es nagyon csúnya lesz. Akiknek szintén zsíros, pattanásos vagy aknés a bőre mit használtok? Nappal eltakarjátok? Milyen hidratálót használjak? Nektek mi az ami bevált? Nem akarom még jobban bántani a bőröm, olyan terméket keresek, amitől tud lélegezni a bőröm.

2019. nov. 15. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
En sos vizzel mosdok naponta ketszer-haromszor, ahogy erzem. Igy nagyon ritkan van pattanasom. Semmi mast nem hasznalok, sminket se.
2019. nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hámlasztókat, Paula's choice, TheOrdinary, stb. Skinsmarton találsz jó tanácsokat is.
2019. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez a szérum vált be: Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc

Nappal nem használok semmilyen krémet, se BB, se alapozó, mert attól rosszabb lesz. Púdert szoktam vékonyan, hogy ne legyen olyan feltűnő. Attól szerencsére nem lett bajom.

2019. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%

Ismered a rózsavizet (Gül Suyu)? Tiszta, vegyszermentes, isteni illatú, fertőtlenít. Lemosod az arcod vele reggel és este és láss csodát.


Mellette én Biodermát használok, spec. gyógyszertári krém, bőrdoki írta fel először. Próbáld ki. A zöldet először, ha zsíros a bőröd, a hidratálót ne használd.


Ja és egy tipp: ha nagyon zsíros és korpás a bőröd, vágasd le a hajad rövidre. Vannak nagyon jó fiús frizurák, és az arcodnak külön nagyon jót tesz, ha nem lobog előtte folyton a zsíros haj.

2019. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!