Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kókuszzsírt, olivaolajat...

A kókuszzsírt, olivaolajat mire használjátok? Tudnátok ajánlani nagyon száraz, boglyos hajra hajpakolást? Lehet arcpakolást is. Kombinàlt bőröm van. Leginkább száraz részekkel.

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Én főzéshez használom ezeket.
2019. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a főzésre gondoltam, ez a szépség kategória :)
2019. nov. 15. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Én arcra, csakis arganolajat használok.

Abból tényleg elég egy csepp is.


Hajra is szoktam olajos pakolást tenni, simán az olajat is rákenem, egy órát rajta hagyom úgy hogy meleg törölközővel betekerem a fejem.

2019. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kóluszzsírt semmire, nagyon komedogén, még hajra sem teszem mert teli leszek kis bőr alatti pattanásokkal. Olivaolajból testradírt szoktam csinálni, cukor és méz hozzáadásával. Arcra ezt sem használom.
2019. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én este kókuszolajjal szoktam eltávolítani a sminket az arcomról. Ez a módszer számomra a leghatékonyabb, az olaj minden vízálló cuccot felesleges mechanizmusok, órákon át tartó dörzsölések nélkül azonnal leold. Természetesen utána alaposan lemosom, hogy semmilyen szennyeződés ne maradjon az arcomon.

Nem pattogok ki tőle, kíméletes a bőrömmel, ami szintén nagyon jó,

Hidratálásra jojoba olajat szoktam használni, ami szabályozza a faggyúmirigyek működését, gyorsan beszívódik, gyógyítja a sebeket és rekord idő alatt megszépíti a bőrt.

2019. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig azt olvastam, hogy a hidegen sajtolt extra szűz kókuszzsír segít a hajnak, sőt a korpásodás ellen is. Múltkor olvastam egy egy mézes- kokuszzsíros-olivaolajas-banános hajpakolást, de már nem találom.
2019. nov. 15. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Olívaolajat test radirozasra szoktam hasznalni cukorral ossze keverve.

Kokuszzsirt a hajam végére szoktam kenni pakolasnak.

2019. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!