Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félhosszú hajam van. Se nem...

Félhosszú hajam van. Se nem göndör, se nem sima. Olyan nagyon hullámos. De nem nagyon tudom mit csináljak vele. Főleg a babahajszálak mindig kiállnak, fel sem tudom fogni, sőt szinte semmit nem tudok csinálni velük. Valami jól bevállt módszer?

Figyelt kérdés
Símitani nem akarom annyit. Elég ha másfél hónaponta simítom, sőt az is sok. Nem tudom mit csináljak vele. És most nem olyan megvalósíthatatlan tutorial videókra gondolok, hanemami tényleg bejön.Valamit hogy simább legyen,vagy bármilyen tanács jöhet.

#frizura #szárítás #Nagyon hullámos haj
2019. nov. 15. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajszárítás közben próbáld fèsűvel szárítani és nem lesz hullámos. Utána egy kis hajolaj és kész.
2019. nov. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vágasd rövidre szerintem.
2019. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!