Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarna hajat milyen színű...

Középbarna hajat milyen színű hajszínező fogna be anélkül, hogy le kellene szívatni?

Figyelt kérdés
Kimosható hajszínezőre gondolok, az 1 alkalmastól a 24 alkalmasig. Leginkább valami színesre gondoltam, de félek, hogy szőkítés nélkül nem látszana. :/

2019. nov. 15. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár én nem hajszínezőt használtam, hanem festéket, de nekem a nagyon sötétbarna hajamat teljesen befogta élénk pirosra. Annyi a lényeg, hogy ne drogériában vásárold a hajszínezőt, inkább fodrászkellékesnél, aki nem mellesleg segíteni is tud, hogy mely szín fogná meg rendesen a hajad.

Nekem jelenleg szőke a hajam, de a drogériás colovista vagy milyen márka kék színezője semmit nem fogott a hajamon, pedig szőke.

2019. nov. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!