Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestékkel befesthetem a...

Hajfestékkel befesthetem a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Alapból világosszőke a hajam meg a szemöldököm és hajamat banára szoktam festeni. Van szemöldök festékem is csak az másmilyen árnyalatú barna mint a hajam és én meg szeretném ha egységes lenne ezért gondoltam hogy a hajfestékkel befesteném.

2019. nov. 16. 10:53
 1/4 Cute_Psychopata ***** válasza:
94%
A hajfestékek 90%-ra rá van irva hogy nem alkalmas szeköldök festésre.
2019. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
1 alkalomtól nem lesz bajod.
2019. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy azon kívül, hogy ha belemegy a szemembe az veszélyes azon kívül mi bajom lehet tőle?
2019. nov. 16. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Én fordítva vagyok, barna haj, fekete szemöldök természetesen, és sötétszőkére festem. Mikor festem a hajam, felteszem a festéket a szemöldökömre is, hogy egy picit kivilágosítsa, csak olyan középbarnáig. Ezt csinálom több, mint 10 éve mindenféle hajfestékkel, semmi bajom nem lett tőle.
2019. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!