Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkés barnás hajam van...

Szőkés barnás hajam van szeretnék belőle egész szőkét csinálni mennyire roncsolná?

Figyelt kérdés

Nyilván ha valaki pl fekete hajból szeretne szőkét az más de nekem annyira nem sotet . Így lehet hogy nem verné szét annyira a hajam ?

[link]


ilyesmit szeretnék

Csak nem tudom hogy bevállaljam e egyáltalán. Ha azt írjátok hogy esélytelen akkor inkább hagyom



2019. nov. 18. 19:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy ha esetleg egy picit roncsolná haj pakolás segítene rajta ?
2019. nov. 18. 19:07
 2/3 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm akinek csomo színű volt már a haja és nem látni rajta hogy annyira tönkre lenne
2019. nov. 18. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyu, egy picit megsínyli a hajad, de ha jó fodrászhoz mész, ő szép lassan szedi majd világosabbra és elérhető. Nekem színezés miatt kétszer is volt szivatva a hajam vége, megfelelő ápolással, hővédéssel stb. simán rendben lehet tartani.


De persze függ a hajad szerkezetétől meg mindentől, annyit tudok tanácsolni, hogy jó fodrász és ne sajnáld a pénzt!☺️

2019. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!