Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ellene, vagy, hogy...

Mit tegyek ellene, vagy, hogy csináljam vissza? 27 éves nő vagyok és fura mód idén mikor végighúztam a fülpiszkálót a szemhéjamon, hogy leszedjem a szemhéjtust az akkor keletkezett ránc ott maradt .

Figyelt kérdés

Most nem rég a másik szememnél is megtörtén ugyanez, és nem múlik el.


Mással is történt ilyen ?

Ennyire fáradt a szemem vagy csak öregszem ?

Tehát konkrétan egy dupla ránchajlat keletkezett a szemhéjamon azzal, hogy végighúztam rajta a fülpiszkálót és nem múlik el ez a ránc. Így olyan mintha állandóan zombi lennék.


Mit tehetnék az elmulasztásért ?

Valakinek bevált már az uborkapakolás ráncos szemre?



2019. nov. 19. 00:40
 1/4 A kérdező kommentje:

amúgy csak ritkán húzom ki a szemhéjamat 200-ftos szemhéj ceruzával de nem szemhéj vonalon hanem feljebb ráncosodott be...


Rossz minőségű smink és fáradtság , vagy keveset iszom?

2019. nov. 19. 00:48
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csupán száraz a bőröd. Kevés folyadékot iszol, száraz a levegő vagy amit használsz az arcodra az nem jó. Nekem 42 évesen jött elő a korral járó finom rác ami nem múlik ott marad, szóval szerintem ez az átlag ebben.
2019. nov. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is mindjárt a folyadékbevitel jutott az eszembe. Hidratálót használsz?
2019. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igyá sok vizet és hasnálj mindennap testáploót v bámilyn hidratálót. száraz bőrnek ezek kellenek.
2019. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!