Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szokitett hajbol barnát,...

Szokitett hajbol barnát, hogyan tessék otthon?

Figyelt kérdés
Közép barna az alap hajszinem, kb fel éve szőke vagyok, szivatni kellett az elején, azóta tofestes de úgy már borzasztó sárga. Elkoltoztem más városba így nem tudok elmenni a fodrászomhoz. Tudom hogy ilyen helyzetben ne használják arany árnyalatú festéket, tudnátok ajánlani vörös árnyalatú barna hajfesteket? Nem akarok be zoldulni :) köszi a valaszt
2019. nov. 20. 11:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat *fessek :D
2019. nov. 20. 11:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak tessék tessék!
2019. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:(
2019. nov. 20. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha barnát akarsz vörös beütéssel,akkor én a helyedben hanna+indigo keveréket használnék. Sokkal kímélőbb mint a vegyi festék, tudsz venni előre kikevert színeket is, pl. Khadi vagy Sante márkát.
2019. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ha valaki rátalál erre a kérdésre, be festettem a hajam Schwarzkopf Perfect mousse 600-as árnyalatával a szokitett hajam és tökéletes lett. Nem zold, picit fakult csak, egyenletes és gyönyörű.
2019. dec. 30. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!